KAS TEADSID, et kõigest ühe krüolipolüüsi protseduuriga kahaneb rasvkude kuni 30% võrra?

Krüoteraapia on kogunud populaarsust mitteinvasiivse ja tõhusa ravivahendina tselluliidi ja rasva vähendamiseks.

Ravi ajal kasutatavad äärmuslikud külmad temperatuurid põhjustavad keha "shokiseisundi", käivitades protsessi, mida nimetatakse termogeensiks. See protsess suurendab ainevahetuse kiirust, mis viib rasvarakkude põletamiseni. Lisaks ahendab külm veresooni, vähendades põletikku ja veepeetust, mis mõlemad aitavad kaasa tselluliidi tekkimisele.

Lisaks aitavad regulaarsed krüoteraapia seansid parandada naha elastsust ja toonust, andes tselluliidist mõjutatud piirkondadele siledama välimuse.

 

Millega tegu?

Krüolipolüüs lõhustab rasvarakke külmmeetodil ehk protseduuri aluseks on rasvkoe täpne ja kontrollitud jahutamine, mis toob kaasa rasvarakkude järk-järgulise hävimise. Seejärel viib lümfiringe nad kahe-kolme kuu jooksul organismist välja. Meetodi tõhusus baseerub rasvarakkude erilisel külmatundlikkusel. Krüolipolüüsi abil võib korrigeerida kõhtu, tuharaid, selja rasvavolte ja kumerusi, reite sise- ja väliskülgi, kaela ja topeltlõuga ning käsivarsi.

 

Efekt

Krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata ei saa. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20–30% võrra. Väljatöötajate poolt soovitatud (ja praktikas kinnitatud) meetod koosneb üldjuhul kolmest kuni viiest protseduurist 1-kuulise intervalliga. Täieliku kuuri läbimisel käivituvad sügavad rasvapõletavad mehhanismid ning rasvarakkude vähenemine toimub 6–9 kuu jooksul pärast kuuri lõppemist.

 

Kuidas?

Töödeldavale alale asetatakse vaakumaplikaator, mis imeb sisse rasvakurru. Et kaitsta nahka ülejahtumise eest, sätitakse vaakumaplikaatori ja keha vahele spetsiaalsest kangast vahetükk, mis on immutatud naha jäätumist takistava geeliga. Aplikaatori sees paiknevad erilised plaadid genereerivad külma ja tagavad naha-rasvkurru sügava jahutamise. Protseduuri ajal tunneb külma vaid paari minuti jooksul. Pärast aplikaatori mahavõtmist võib töödeldud koht punetava ja veidi tuimana tunduda, kuid see kaob paari tunni jooksul.

 

Kestvus?

Keskmiselt võtab ühe tsooni töötlemine aega 55–60 minutit. Ühe seansi jooksul võib töödelda mitut piirkonda.

 

Teenuse leiad siit: https://www.kalliskeha.ee/et/a/kruolipoluus