Juuste hõrenemine ja väljalangemine on tõsine probleem nii meeste, kui ka naiste jaoks. Meil on aga unikaalne lahendus – juuste kasvamist soodustav ja väljalangemist pidurdav vahendite sari Crescina! 

  Crescina näol on tegemist Šveitsi patentidega kaitstud toodetega, mis on välja töötatud juuste füsioloogilistest (mitte pataloogilistest) põhjustest tingitud juuste hõrenemise takistamiseks ja juuksekasvu soodustamiseks, kus juuste arv ja kvaliteet hakkavad juuksenääpsu talitlushäirete tõttu järk-järgult vähenema.

  Suurepärane juuste siirdamise alternatiiv selliste haiguste korral nagu androgeenne alopeetsia. Lisaks on tegemist ka suurepärase profülaktilise vahendiga ka pärast keskkonnatemperatuuri kõikumisi, kui on soov toita ning tugevdada juukse folliikulit ja sibulat.

100% efektiivsus kõigil testis osalejatel  -Vastavalt Crescina toodetega tehtud kliinilistele uuringute on saadud 100% efektiivsus kõigil testis osalejatel. Tagasikasvamise tulemused +7 kuni +41 uut juuksekarva 1,8 cm2 tähelepanu all olevas piirkonnas.

85% positiivset tagasisidet klientidelt. Küsitlused apteekides andsid Crescina Re-Growth kasutajatelt 85% positiivset tagasisidet. (6205 positiivset tagasisidet 7300 küsitletult, kes kasutasid Crescina  vahendeid 2-4 kuud).

 

CRESCINA juukseampullid:

 
 • -Soodustavad loomulikku juuksekasvu taastamist täna preparaadi patenteeritud kompleksile.
 • -Ennetavad ning peatavad juuste väljalangemist.
 • -Meestele mõeldud ampullidel on spetsiaalselt välja töötatud ilma kõrvaltoimeta hüpoallergiline koostis.
 • -Spetsiaalselt välja töötatud eraldi koostis naiste juustele, mis kahjustuvad kuumtöötluse või juuste värvimise ja soengu fikseerimiseks kasutatavate keemiliste vahendite tõttu.
 • -Kuuluvad süstivaba kodukosmeetika valdkonda. Need on ohutud ja lihtsasti kodus kasutavad.
 • -Saadaval kolmes erinevas doseeringus vastavalt juuste olukorrale ja hõrenemise astmele – 200, 500 ja 1300 ml

 

Kui kiirelt on oodata tulemusi?

 

Kõik on individuaalne, kuid enamasti on protsess järgnev:
Tulemused 1-2 nädalase kasutamise järel:
–    kõõm ja seborröa peanahal on vähenenud

–    peanaha seisukord on paranenud
–    rasunäärmete tegevuse normaliseerumine
–    tootes sisalduvad aktiivained tungivad folliikulisse ja käivitavad juukse kasvu protsessi. Samas juuste kasv ei ole veel silmaga nähtav.

Tulemused 3 nädalase kasutamise järel:
–   juuste väljalangemine on vähenenud

–   märgata on uusi juukseid, mis on tihedamad, kui enne

Mida on oodata 4-6 nädalase kasutamise järel:
–   uute juuste arv on kasvanud
–   juuste tihedus ja paksus on suurenenud

Mida on oodata 2 kuulise kasutamise järel:
–   juuksed on märkimisväärselt tihedamad ja parema kvaliteediga.

 

Miks valida just Crescina? Mis teeb selle eriliseks? 

 
 • -Crescina koostisosad stimuleerivad tõhusalt juuste kasvu, samal ajal kui tüvirakkude aktivaator tagab juuksefolliikulite kasvu ja elujõu ning loob ideaalsed tingimused uute juuste kasvu jaoks
 • -Crescina on võrreldav süstidega (kliiniliste uuringute poolt tõestatud), kuid maksab keskmiselt vähem ning on meeldiv, mugav ja valutu

NB! Juuste kasvu on võimalik soodustada ainult siis, kui juuksefolliikulid on aktiivsed või osaliselt aktiivsed. Kui folliikulid on juba surnud, siis ükski abinõu enam ei toimi ja ainus lahendus on juuste siirdamine.

 

Kuidas valida enda jaoks õiged Crescina juukseampullid?

 

Crescina tootevalikus on kahesugused juukseampullid: merevaikkollased ja läbipaistvad. Samuti on iga toode saadaval erinevas tugevusastmes (200, 500, 1300), vastavalt juuste olukorrale.

CRESCINA HFSC AMPOULE FOR THINNING HAIR/ Crescina juuksekasvu soodustavad ampullid (merevaikkollased juukseampullid). 

juukseampullid, crescina


 

  Spetsiaalselt eraldi naistele ja meestele mõeldud Crescina HFSC Re-Growth ampullid taastavad ja soodustavad juuste füsioloogilist kasvu ning stimuleerivad aktiivseid ja osaliselt aktiivseid juuksenääpse.

   Koostises sisalduv patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein) ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Juuksenääpsudes olevate tüvirakkude normaalne talitus on uute juuste kasvamiseks äärmiselt oluline.

Parimate tulemuste saavutamiseks on minimaalne kuuri pikkus on 2-4 kuud.

CRESCINA HFSC  AMPOULE FOR THINNING & ADVANCED HAIR LOSS/ Crescina juuksekasvu soodustavad ja juuste väljalangemist peatavad ampullid (merevaikkollased ja läbipaistvad juukseampullid). 

juukseampullid, crescina


 

  Spetsiaalselt eraldi naistele ja meestele loodud CRESCINA HFSC  Thinning & Advanced Hair Loss kompleksne hooldus väljalangemisvastaste ja taaskasvamist soodustavate preparaatidega. Komplekt sisaldab Crescina Re-Growth HFSC 100% – ampulle ja Crescina Anti-Hair loss HSSC –  ampulle:

  Crescina Re-Growth HFSC 100% (merevaikkollased) juukseampullid taastavad ja soodustavad juuste füsioloogilist kasvu ning stimuleerivad aktiivseid ja osaliselt aktiivseid juuksenääpse. Koostises sisalduv patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth (tsüstein, lüsiin, glükoprotein) ja Stem-Engine (tüvirakkude stimulaator) on viidud spetsiaalsetesse kandeainetesse, mis võimaldavad nende järk-järgulist imendumist peanahka. Juuksenääpsudes olevate tüvirakkude normaalne talitus on uute juuste kasvamiseks äärmiselt oluline.

  Crescina Anti-Hair loss HSSC (läbipaistvad) juukseampullid tugevdavad juuksejuuri, takistavad ja aitavad ennetada juuste väljalangemist ning korrigeerivad füsioloogilist juuksekasvu. Koostises sisalduvad hüdroksüproliin, asparagiinhape, ensüümide aktivaator, tauriin, parmühüdrolüsaat ja atsetüültetrapeptiid-3 tugevdavad juuksejuuri. HSSC kompleks kaitseb peanahka ja hoiab selle heas tervislikus seisundis.

Parimate tulemuste saavutamiseks on minimaalne kuuri pikkus on 2-4 kuud.

Kõik Crescina tooted on saadaval kolmes erinevas doseeringus – 200, 500 ja 1300 ml, vastavalt juuste olukorrale ja hõrenemise astmele.

 • -Crescina HFSC 200 sobib kasutamiseks algavate juuste probleemide ja juuste väljalangemise korral.
 • -Crescina HFSC 500 sobib kasutamiseks juuste hõrenemise keskstaadiumis ja juuste keskmise väljalangemise korral.
 • -Crescina HFSC 1300 sobib kasutamiseks juuste hõrenemise lõppstaadiumis ja juuste tõsise väljalangemise korral.